FAQ

Ako si mám vybrať správnu veľkosť ?

Na stránke je zobrazená veľkostná tabuľka, podľa ktorej si vyberiete Vašu veľkosť. Ak  je pri produkte označenie +/-  jedna veľkosť, objednajte si veľkosť o jedno číslo väčšiu alebo menšiu ako je Vaša bežná veľkosť.

Pri oblečení  označenom talianskymi veľkosťami je v kolónke „veľkosť“ uvedené európske číslo a talianska veľkosť je uvedená v popise produktu.

 

Koľko trvá doručenie tovaru od momentu objednania ?

 Ak je pri tovare uvedené „tovar skladom“, tovar je do 24 hodín od momentu prijatia objednávky, prípadne prijatia platby pri bankovom prevode expedovaný. Doručenie kuriérskou službou v rámci Slovenska netrvá dlhšie ako dva dni. Pri tovare „na objednávku“ budete o termíne dodania tovaru informovaní kontaktným emailom.

 

Objednala a zaplatila som za tovar, ale pomýlila som sa v adrese dodania. Čo mám robiť v takom prípade?

V tom prípade nás okamžite kontaktujte na infolinke alebo emailom. Uveďte číslo objednávky a správnu adresu dodania tovaru.

 

 Objednala a zaplatila som za tovar, ale potom som zistila, že som si pomýlila kódy produktov.

 V tom prípade nás okamžite kontaktujte na infolinke alebo emailom. Uveďte číslo objednávky a vysvetlite svoju požiadavku. Pokiaľ tovar nebol expedovaný, je možnosť uviesť správny kód produktu. Pokiaľ tovar už bol vyexpedovaný, zásielku vráťte neotvorenú, ak ste zásielku už otvorili a až vtedy zistili svoj omyl, postupujte ako pri vrátení tovaru podľa pokynom na stránke.

 

Nesedí mi veľkosť kúpeného tovaru, ako môžem vymeniť tovar?

Na stránke vyplňte reklamačný formulár a vyplnený ho pošlite spolu s tovarom na adresu, z ktorej Vám bol tovar doručený. Nová veľkosť tovaru Vám bude následne expedovaná.

 

Bol mi doručený iný tovar ako ten, ktorý som si objednala. Čo mám robiť v takom prípade?

Okamžite po zistení nás kontaktujte na uvedených telefonických číslach, prípadne emailom na objednavky@alexmoda.sk. Tovar Vám bude vymenený za ten, ktorý ste si objednali a poštovné, ktoré zaplatíte Vám bude kompenzované darčekom.

 

V prípade akýchkoľvek nejasností, omylov alebo zle zadaných údajov nás neváhajte kontaktovať na číslach alebo emailových adresách uvedených v kontaktoch na stránke.

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 25 € máte dopravu zdarma.

Garancia pôvodu a kvality

Predávame výrobky vyrobené výlučne v Európe.

Zdielať na Facebooku

Zdielajte náš internetový obchod na sociálnej sieti Facebook.

Newsletter

Akciové ponuky mailom.

© 2015 Alexmoda.sk Všetky práva vyhradené.